Онлайн презентація

Спеціальний звіт «Пандемія COVID-19 та її наслідки у сфері туризму в Україні» підготовлений ЄБРР у співпраці з аналітично-дослідною організацією HD Consulting у рамках ініціативи ЄС #EU4Business.

Запис прямої трансляції від 23.06.2020


Глобальна криза, викликана пандемією коронавірусу, радикально змінила туристичну галузь у всьому світі. Опубліковані наразі сценарії прогнозують зниження кількості міжнародних туристичних подорожей у 2020 р. від 58% до 78%, що залежить від швидкості поширення вірусу, тривалості діючих обмежень на пересування та закриття кордонів.
В Україні пов’язана з туризмом економіка залежить здебільшого від внутрішнього та виїзного туризму. Тому наслідки пандемії COVID-19 потенційно мають бути не такими болючими, як в інших європейських країнах, зорієнтованих на в’їзний потік. Але чи зможе країна скористатися моментом для розвитку внутрішнього туризму, і як саме перезапустити туристичну галузь після коронавірусної кризи?
Щоб відповісти на ці питання, ЄБРР переглянув ключові положення Дорожньої карти конкуренто-спроможного розвитку сфери туризму в Україні, яку експерти Банку презентували під час Стратегічного форуму у листопаді 2019 року.
Дізнайтеся про оновлення результатів ситуативного аналізу туристичної галузі та про рекомендовані негайні заходи з реагування на кризу. Спеціальний звіт «Пандемія COVID-19 та її наслідки у сфері туризму в Україні» підготовлений ЄБРР у співпраці з аналітично-дослідною організацією HD Consulting у рамках ініціативи ЄС #EU4Business.