Новини НТОУ

топові новини туристичної галузі, анонси подій, 
об'яви та важлива офіційна інформація 

Mobirise

2й семінар Проекту ЄС «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні» відбувся в Одесі 18.03.2019
В рамках заходу був підписаний меморандум між проектом ЄС та НТОУ щодо реалізації четвертого компоненту проекту, а саме розробки Національної системи Гастрономічних доріг та створення інформаційного ресурсу www.winetasteroutes.ua
Детальна інформація про захід на Facebook>>>


19.03.2019

Mobirise

На Херсонщині відбулася стратегічна сесія «Впровадження окремих міжнародних стандартів та підвищення якості послуг у сфері туризму – 2019».
У заході взяли участь голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, президент Національної туристичної організації України, радник першого віце-прем’єр-міністра – міністра економічного розвитку та торгівлі України Іван Ліптуга, керівництво Департаменту туризму та курортів ОДА, туристично-інформаційних центрів, науковці.

15.03.2019

Дороги вина та смаку України
Одним з результатів 2018 - Року гастрономічного туризму, стала розробка електронного порталу "Дороги вина та смаку України" - спільний проект Національної туристичної організації України та проекту Європейської комісії "Розвиток системи географічних найменувань в Україні". Спільно з партнерами що долучились до проекту, починаємо формувати пілотні винні та гастрономічні маршрути на Одещині та у Закарпатті. В рамках проекту пройде низка тематичних семінарів. Слідкуйте за новинами на Facebook.

10.03.2019

Mobirise
Mobirise

Підписано угоду про співпрацю між НТОУ та Управлінням культури і туризму Чернігівської міської ради.
Угода передбачає створення і розвиток Регіональної туристичної організації (РТО), комплексне впровадження міжнародних стандартів якості в сфері туризму, розвиток людських ресурсів і системи професійної підготовки, маркетинг територій та пріоритетних видів туризму, вдосконалення методики статистичного обліку, залучення інвестицій в сектор туризму і гостинності, розвиток інструментів народної дипломатії.
За підсумками зустрічі готуємось до проведення туристичного форуму та стратегічної сесії наприкінці квітня.

24.02.2019

Mobirise

Новини від "Трист України"
З 04.02.2019 по 28.03.2019 повертаємо кешбэк 10%
від вартості замовлених екскурсій, турів и розваг!

«Турист Украины» – это приложение, с помощью которого вы можете с легкостью спланировать свой досуг; приобрести билеты на транспорт; узнать, где можно вкусно поесть; отправиться в путешествие по нашей стране, выбрав тур, экскурсию или развлечение.тв, представників держструктур, авіа, готелів, перевізників та медіа.
Детальна інформація за посиланням >>>

05.02.2019

Mobirise

5а туристична виставка
UITT:«УКРАЇНА - Подорожі та Туризм»
27 – 29 березня 2019, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15
UITT - це традиційне щорічне місце зустрічі міжнародних туристичних організацій, національних і регіональних туристичних комітетів, туристичних операторів і турагентств, представників держструктур, авіа, готелів, перевізників та медіа.
Детальна інформація на http://www.uitt-kiev.com

01.02.2019