Новини НТОУ

новини туристичної галузі, анонси подій, 
офіційна  інформація 

Одеса дарує світу свою любов!
(Ларнака, Кіпр)
Якір-серце, що був розроблений як туристичний бренд Одеси, вже давно став народним неформальним символом Одеси, який можна зустріти практично скрізь і в різних проявах. При участі президента НТО України Івана Ліптуги, мерів Одеси та Ларнаки відбулось урочисте відкриття пам'ятного якоря-сердця на набережній площі Фіникудес в Ларнаці (Кіпр). 

22.06.2019

Новини від "Турист України"
Всім, хто купить квитки на поїзд чи автобус 15.04.2019 по 15.05.2019 через мобільний додаток Турист України за допомогою картки Visa від ПриватБанк повертається 20% від вартості кожного квитка! Деталі акції тут: tiny.cc/xrhc5y Якщо у вас до сих пір не встановлений додаток Турист України , завантажуйте прямо зараз:
AppStore - https://apple.co/2FDotcs
Google Play - https://goo.gl/7xeBoU

17.04.2019

Семінар «Комплексна система якості дестинацій.»
(Запоріжжя, Україна)
В Запоріжжі в рамках оголошеного «Року якості та досконалості в сфері туризму» сьогодні пройшов семінар присвячений питанням впровадження комплексної системи якості в туристичних дестинаціях.

16.04.2019

Міжнародний туристичний тиждень.
 (Одеса, Україна)
Щорічний туристичний тиждень в Одесі розпочався  з ІІ-го науково-практичного семінару в рамках проекту ЄС, присвяченого гастрономічному туризму і географічним найменуванням - "Дороги вина та смаку." Одеський туристичний тиждень стане місцем зустрічі для урядовців і міжнародних експертів, професіоналів в індустрії туризму та гостинності, а також суміжних галузей. Під час заходу запрошені експерти поділяться кращими практиками просування туризму на міжнародному ринку і співпраці з міжнародними партнерами.

09.04.2019

Відбулась 5а туристична виставка
UITT:«УКРАЇНА - Подорожі та Туризм»
(Київ, Україна)
UITT - це традиційне щорічне місце зустрічі міжнародних туристичних організацій, національних і регіональних туристичних комітетів, туристичних операторів і турагентств, представників держструктур, авіа, готелів, перевізників та медіа.
Завдяки сталому партнерству компаній ITE Group, JoinUp!, Прем'єрЕкспо та НТОУ, традиційно в рамках виставки було організовано національну українську експозицію Ukrainian Hospitality Days (UHD)  
Детальна інформація на http://www.uitt-kiev.com

29.04.2019

2й семінар Проекту ЄС «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні» відбувся в Одесі
(Одеса, Україна)
В рамках заходу був підписаний меморандум між проектом ЄС та НТОУ щодо реалізації четвертого компоненту проекту, а саме розробки Національної системи Гастрономічних доріг та створення інформаційного ресурсу www.winetasteroutes.ua
Детальна інформація про захід на Facebook>>>


19.03.2019

На Херсонщині відбулася стратегічна сесія «Впровадження окремих міжнародних стандартів та підвищення якості послуг у сфері туризму – 2019».
У заході взяли участь голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, президент Національної туристичної організації України, радник першого віце-прем’єр-міністра – міністра економічного розвитку та торгівлі України Іван Ліптуга, керівництво Департаменту туризму та курортів ОДА, туристично-інформаційних центрів, науковці.

15.03.2019

Дороги вина та смаку України
(Київ, Україна)
Одним з результатів 2018 - Року гастрономічного туризму, стала розробка електронного порталу "Дороги вина та смаку України" - спільний проект Національної туристичної організації України та проекту Європейської комісії "Розвиток системи географічних найменувань в Україні". Спільно з партнерами що долучились до проекту, починаємо формувати пілотні винні та гастрономічні маршрути на Одещині та у Закарпатті. В рамках проекту пройде низка тематичних семінарів. Слідкуйте за новинами на Facebook.

10.03.2019

Підписано угоду про співпрацю між НТОУ та Управлінням культури і туризму Чернігівської міської ради.
(Чернигів, Україна)
Угода передбачає створення і розвиток Регіональної туристичної організації (РТО), комплексне впровадження міжнародних стандартів якості в сфері туризму, розвиток людських ресурсів і системи професійної підготовки, маркетинг територій та пріоритетних видів туризму, вдосконалення методики статистичного обліку, залучення інвестицій в сектор туризму і гостинності, розвиток інструментів народної дипломатії.
За підсумками зустрічі готуємось до проведення туристичного форуму та стратегічної сесії наприкінці квітня.

24.02.2019

Новини від "Турист України"
З 04.02.2019 по 28.03.2019 повертаємо кешбэк 10%
від вартості замовлених екскурсій, турів и розваг!

«Турист Украины» – это приложение, с помощью которого вы можете с легкостью спланировать свой досуг; приобрести билеты на транспорт; узнать, где можно вкусно поесть; отправиться в путешествие по нашей стране, выбрав тур, экскурсию или развлечение.тв, представників держструктур, авіа, готелів, перевізників та медіа.
Детальна інформація за посиланням >>>

05.02.2019

Контакти:

Рейтарська 19-Б
01030 Київ, Україна
+38 050 391 39 39
+38 067 100 80 70
info@ntoukraine.org

Про НТОУ:

Місія та завдання
Вступ до НТОУ
Реєстр учасників
Мережа знань
Керівництво