НТОУ в партнерстві із WTTC презентують серію протоколів для основних галузей туристичного сектора України з метою ефективного пом'якшення наслідків пандемії COVID-19 та запроваджують особливу відзнаку #ПодорожуйБезпечно (Safe travels)

#SafeTravels

особлива відзнака для відповідального бізнесу

Для отримання знаку #SafeTravels

1. Ознайомтесь з «Умовами і правилами» та задекларуйте відповідність протоколам безпеки за допомогою електронної форми що наведена нижче на цій сторінці.

2. Завантажте PDF-файл для використання у будь-яких маркетингових комунікаціях або електронних документах.

3. Ви також можете замовити стікери для фізичного розміщення на вході та зонах обслуговування клієнтів. Вартість - 50 грн/шт. 
Замовити доставку стікерів через Нову пошту +38 050 391 39 39.

БІЛЯ РЕСЕПШЕНУ

БІЛЯ ВХОДУ


Визначте свій бізнес 
в новій реальності!

У новій реальності антисептики стали постійним і обов'язковим атрибутом будь-якого магазина, готелю, туристичної агенції і навіть особистим аксесуаром. 

На підтримку глобальної ініціативи WTTC #SafeTravels, НТОУ і компанія Аромафішки презентують лінію есклюзивних санітайзерів для індустрії гостинності.

Протоколи безпеки туристичної сфери

Протоколи допоможуть туристичним підприємствам, малим і мікро бізнесам привести свою діяльність у відповідність з новими нормами і міжнародними стандартами щодо забезпечення безпеки як співробітників, так і мандрівників.

Протоколи враховують діючі рекомендації ВООЗ та CDC, але при цьому вони є живими документами, які можуть оновлюватися в міру надходження нової інформації про розповсюдження COVID-19 і нові протиепідемічні стратегії .